Кадрове рекрутингове агентство «Letterа»
Середа, 21.11.2018, 20:58
» Меню сайту

» Сьогодні в новинах
Головна » Статті » Мої статті

Послуги

Регіональні офіси надають своїм клієнтам не тільки послуги з підбору персоналу, але й цілий спектр додаткових послуг в області управління людськими ресурсами. Більшість наших офісів проводять регулярні огляди заробітних плат, які мають великий попит, оскільки містять найдостовірнішу на регіональних ринках інформацію про компенсаційну політику компаній. Крім того, сьогодні багато офісів можуть запропонувати клієнтам послуги з надання тимчасового персоналу і виведення персоналу зі штату компанії.

Letterа в Україні пропонує своїм клієнтам такі послуги:

 • пошук і підбір фахівців та менеджерів (на позиції середньої та вищої ланок);
 • експрес-рекрутмент (пошук і підбір персоналу на типові позиції початкового і середнього рівнів);
 • регіональні проекти з підбору персоналу на територіях присутності  а також в інших регіонах, де немає офісів холдингу.

У числі консалтингових продуктів Letterа пропонує:

 • Дослідження ринку праці та заробітних плат

Лізингові послуги Letterа:

 • Виведення персоналу зі штату компанії;
 • Надання персоналу на короткострокові проекти;
 • Масовий підбір;
 • Надання персоналу на довгострокові проекти.

Рекрутмент

Рекрутмент (пошук і підбір персоналу) — один з основних напрямів діяльності компанії. Ми надаємо нашим клієнтам послуги підбору персоналу на всіх територіях, у всіх галузях і для всіх рівнів позицій.

В нашому розпорядженні знаходяться передові технології і методики підбору персоналу і кадрового консалтингу. Наше прагнення орієнтуватися на потреби замовника гарантує максимальну зручність для наших клієнтів, високу швидкість виконання замовлень, якість послуг, неухильне дотримання норм ділової етики. Наші консультанти — висококваліфіковані професіонали, що спеціалізуються на підборі персоналу в різних галузях.

Переваги роботи:

 • розвинена регіональна мережа: більше 20 офісів в  Україні;
 • єдиний інформаційний простір у всіх офісах холдингу;
 • спеціалізація по галузях і професіях;
 • дотримання високої якості;
 • постійний професійний розвиток висококваліфікованого персоналу;
 • підтверджена практикою ефективна технологія пошуку;
 • гнучкість і індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • дотримання етичних стандартів.

Комплексний підхід до пошуку і відбору кандидатів

Для залучення претендентів використовуються різні методи:
«Підбір фахівців і менеджерів» (на позиції середньої та вищої ланок)
Всі консультанти, здійснюючий пошук і підбір на позиції середньої та вищої ланок, мають солідну експертизу в тій або іншій галузі або професії, і володіють необхідною кваліфікацією для здійснення найскладніших проектів.
«Підбір персоналу на початкові і типові позиції» (пошук і підбір персоналу на типові позиції початкового і середнього рівнів)
Фокусування на типових позиціях початкового і середнього рівня із стандартним набором вимог дозволяє швидко знаходити фахівців, які щонайкраще відповідають потребам компанії-клієнта. Проведення безперервного пошуку за стандартними вимогами забезпечує повний обсяг ринку кандидатів і високу швидкість закриття позицій.

Вартість послуги

Стандартна вартість послуги з пошуку і підбору фахівців і менеджерів складає 25% від річного доходу прийнятого на роботу кандидата, на позиції початкового рівня – 20%. Остаточний розмір і порядок виплати винагороди, наявність і сума передоплати уточнюються консультантом  на основі детального опису позиції після зустрічі із замовником.

Гарантії

За потребою надає одноразову безкоштовну заміну кандидата протягом 100 90 календарних днів (90 для типових позицій початкового і середнього рівнів) з дня початку його роботи. У разі замовлень на керівні позиції гарантійний термін може бути продовжено. Заміна відбувається у випадку, якщо вимоги до кандидата на відкриту позицію зберігаються без змін.

Ми вдало вирішуємо завдання наших клієнтів і готові надати контактні дані представників компаній-замовників для перевірки відгуків про нашу роботу.

Категорія: Мої статті | Додав: lettera (17.04.2011)
Переглядів: 377
» Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
» Сьогодні в новинах
Copyright MyCorp © 2018Створити безкоштовний сайт на uCoz
http://measuring.at.ua http://resourcework.at.ua http://optikatehservis.moy.su http://tehresursckabel.clan.su http://glavoborudovani.at.ua http://mebelpluis.at.ua http://misterbob.my1.ru http://megapteka.narod.ru http://crimeaapteka.narod.ru http://oriolapteka.narod.ru http://simedapteka.narod.ru http://cominterapteka.narod.ru http://medhelper.narod.ru http://procvitmed-ua.narod.ru http://medmarketplus.narod.ru http://liponmed.narod.ru http://trichomonas.narod.ru http://rabotnikibiz.ucoz.com http://ukrspetstehnika.my1.ru http://kc-phoenix.do.am http://avtovolis.clan.su http://misterbob.at.ua http://grigmoda.do.am http://pnewmostroiprom.3dn.ru http://formbumaga.clan.su http://benzoinstrument.3dn.ru http://childsbicycles.my1.ru http://omegapak.do.am http://rostpodshipnik.3dn.ru http://titanm.at.ua http://monolitstroy.clan.su http://posrednick.moy.su http://stavrostplastik.moy.su http://rabotnikibiz.ucoz.com http://bcg-job.ucoz.com